Ogłoszenie

Rejestracja nickiem z gry

#1 2009-05-19 10:27:09

wroSlaw

Administrator

Punktów :   

Rekrutacja

Zapraszam wszystkich aktywnych graczy którzy wiedzą co to jest współpraca, którzy nie mają węża w kieszeni i będą się dokładali do wspólnej kasy. Tu w naszej bandzie każdy ma prawo głosu. Jesteśmy otwarci na propozycje. Chętnie przyjmiemy osoby które pomogą w budowie forum i w tworzeniu Logo bandy ( jak Cię widza tak Cię pisza ).

Offline

#2 2009-06-18 22:01:51

korniej

Gość

Re: Rekrutacja

jestem zainteresowany wstapieniem do was widze ze mila i przyjazna atmosfera panuje u was
na ogame swojego czasu zajmowalem sie forum w sojuszu fear wiec pojecie mam czekam na odpowiedz najlepiej na pw w grze

#3 2009-06-20 20:53:25

wroSlaw

Administrator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

Miejsca się kończą ale zawsze można sie ustawić w kolejce.

Offline

#4 2009-06-21 13:14:45

Enforce

Gość

Re: Rekrutacja

Jestem zainteresowany dołączeniem do Waszej bandy. Mam pewne doświadczenia w prowadzeniu forów (kilka klanów w różnych grach do tej pory, często zagranicznych) aktywnie uczestniczę w życiu bandy. Na pewno sknerą nie jestem, wiem co to współpraca i miła atmosfera. Prosiłbym o PW w grze z hasłem jeśli zdecydowalibyście się mnie przyjąć. Na razie mam nie dużo pkt (trochę poniżej 10000), ale systematycznie się rozwijam. Nie traktuje bandy jako dupochronu.

Pozdrawiam
Enforce

#5 2009-06-23 15:07:49

wroSlaw

Administrator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

Rekrutacja do Na Kacu akademia. Jeśli nie macie 20k punktów to nie piszcie do mnie tylko do akademii.
http://www.menelgame.pl/profil/bande:39605/ Oni dopiero tworzą bandę ale przy wspólnej pomocy stworzymy silny sojusz. Jeżeli ktoś ma 5k punktów i chce wstąpić do Na kacu tzn że chce się wśliznąć bez żadnego wysiłku na lepsze miejsca w rankingu. Dajcie coś siebie i zdobędziecie również dobre miejsca. Pozdrawiam i zapraszam do akademii.

Offline

#6 2009-06-24 09:56:01

menelossss

Gość

Re: Rekrutacja

witam.

Zbieraczy jeszcze Meneli do bandy ??

Jeżeli tak, to chciałbym zgłosić swoją propozycję ... Pytanie od Was ... co mogę zaprezentować?

Otóż  zacząłem nie dawno w to grać, ale w szybkim tempie osiągnąłem 11,000 pkt i dalej się rozwijam ... gram codziennie, lubię się udzielać i przede wszystkim grać zespołowo.
chciałbym należeć do waszej bandy aby móc wkładać i pomagać rozwijać całość.

Proszę o odzew:)

Pozdrawiam.

#7 2009-06-24 12:34:10

wroSlaw

Administrator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

menelossss napisał:

witam.

Zbieraczy jeszcze Meneli do bandy ??

Jeżeli tak, to chciałbym zgłosić swoją propozycję ... Pytanie od Was ... co mogę zaprezentować?

Otóż  zacząłem nie dawno w to grać, ale w szybkim tempie osiągnąłem 11,000 pkt i dalej się rozwijam ... gram codziennie, lubię się udzielać i przede wszystkim grać zespołowo.
chciałbym należeć do waszej bandy aby móc wkładać i pomagać rozwijać całość.

Proszę o odzew:)

Pozdrawiam.

Witam
Pisz najlepiej bezpośrednio do szefa akademii. Jeśli tak dalej będziesz sie rozwijał to szybko przy naszej pomocy umocnicie się. Z czasem nie wykluczam przetasowań i być może któregoś razu zaprosimy Cię do nas
Zapraszam

Offline

#8 2009-08-02 09:43:28

Zenek_Warszawski

Gość

Re: Rekrutacja

Heja . Chciałbym dołączyć do bandy. Mój nick jest taki w nazwa na forum

#9 2009-08-02 11:00:52

wroSlaw

Administrator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

Zenek_Warszawski napisał:

Heja . Chciałbym dołączyć do bandy. Mój nick jest taki w nazwa na forum

ok. pisz do szefa akademii

Idzie nowe




znowu ogłaszamy przyjęcia do bandy

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl